pondělí 15. června 2009

Potvrzovací dopisy 09!!!

Ahojky campáci :)

Již jsme začali rozesílat potvrzovací dopisy, proto je v několika příštích týdnech očekávejte (pokud jste do přihlášky nezadali svůj e-mail, potrvá to déle než u těch, kteří tak učinili).

Prosíme o reakci, zda Vám potvrzovací dopis včetně šablony pro potvrzení od lékaře a od rodičů v pořádku došel (týká se těch, kdo měli na přihlášce uvedený e-mail).

Kdo přijede na camp, nebude mu 18 let a nebude mít potvrzení od lékaře a od rodičů, NEMŮŽEME HO ZAREGISTROVAT JAKO ÚČASTNÍKA CAMPU!!! To znamená, že Vás budeme muset poslat domů :( A to nechceme ani my, ani vy. Proto si prosím zkontrolujte, zda máte obě potvrzení (od lékaře i rodičů). Pokud Vám z nějakých důvodů potvrzovací dopis nedošel či jste ho ztratili, kontaktujte nás, pošleme Vám nový :) Stejně tak si prosím detailně pročtěte, co vše se v e-mailu a potvrzovacím dopisu píše!

Pokud je Vám více než 18 let, potvrzení od lékaře a rodičů o Vašem zdravotním stavu nepotřebujeme ;) V takovém případě, jen dejte vědět, že potvrzovací dopis v pořádku došel :)