středa 22. dubna 2009

English camp Písek 09!!!

Jj, je to tady :) Můžete se přihlašovat na letošní letní english camp, míst je stále dost. A jelikož English campy jsou po celé České Republice, stále platí, že přednost při přihlašování mají ti, co jsou z okolí Písku (rádi zprostředkujeme kontakt na jiné campy).

A teď základní info:
Datum: 25.7. - 1.8. 2009
Cena: 2690 Kč

Pár základních otázek, které můžete mít:

Jakým způsobem se dá camp zaplatit?
a) hotově - v knihkupectví Elim, Janáčkova 47, Písek
b) přes účet - č. ú. 1012040960/5500, var. symbol 72 + den + měsíc narození (např. 721403)
c) na fakturu - tu vám vystaví v knihkupectví, když jim zavoláte potřebné údaje (tel.: 382 216 454 )

Jaké jsou pokoje a můžu být na pokoji s osobou xy?
Pokoje jsou 3 - 5 lůžkové, s umyvadlem, sprchy a koupelny jsou společné na patře. Váš požadavek na spolubydlící nám určitě zašlete, ale nezajišťujeme vám, že vašemu přání vyhovíme.

Kdy dostanu potvrzovací dopis?
Potvrzovací dopisy se začnou rozesílat e-mailem v květnu. Pokud jsi odevzdal/a přihlášku a zaplatil/a potřebnou částku, měl by dorazit do několika týdnů, nejdéle do konce června. Proto prosíme, abyste ve svých přihláškách uváděli e-mail, přijde vám tak přihlašovací dopis dřív.

Co se stane, když přijedu na camp a nebudu mít potvrzení od doktora a od rodičů (pro mladší 18 let)?
Potvrzení od doktora a od rodičů (zasíláné spolu s potvrzovacím dopisem) MUSÍ mít všichni účastníci mladší 18 let. Pokud ho nepřivezeš sebou při registraci, nemůžeme tě zaregistrovat jako účastníka campu!

Můžu se ještě na něco zeptat?
Určitě :)
Dotazy týkající se registrace a ubytování pište na e-mail iva.kosatkova@centrum.cz, dále můžete využít telefonních čísel uvedených na přihláškách, případně e-maily o.svatos@gmail.com, nebo k.bauerova@centrum.cz.