pátek 18. července 2008

Poslední informace před odjezdem

Milý campáci,
než se spolu vydáme do vod campového života, máme tady ještě posledních pár informací:)

Potvrzovací dopisy
Co se týče potvrzovacích dopisů, pokud jste odevzdali přihlášku do správných rukou a máme vaše údaje, tak v tuto chvíli už byste měli potvrzovací dopisy mít (pokud tomu tak není, obraťte se na nás). Věnujte prosím pozornost tomu, co je v něm napsáno. Pár důležitých bodů:

Registrace je v sobotu 26.7. od 14:00 do 17:00. Pokud z různých důvodů přijedete později, dejte nám to prosím vědět předem.

Během registrace od vás budeme vybírat prohlášení rodičů o bezinfekčnosti a vyjádření lékaře (pokud vám ještě nebylo 18 let). Bez těchto náležitostí vás ze zákonných důvodů nemůžeme zaregistrovat jako účastníky campu, proto si nezapomeňte dojít k doktorovi a nechat si rodiči podepsat prohlášení. Také sebou budete potřebovat vaší kartičku zdravotní pojišťovny.

Doprava
Společnou dopravu zajištěnu nemáme, snad vám bude pomocí přiložená mapa.

Ubytování
Budeme ubytovaní ve 4 až 6ti lůžkových pokojích. Povlečení je zajištěno, takže nepotřebujeme spacáky a podobné věci :)
Takhle vypadá avia:


Po campu
Až camp skončí a my se nebudeme chtít rozloučit, počítejte prosím s tím, že američané z campu zůstávají v Písku až do úterka 5.8. V neděli a pondělí budeme mít nějaký společný program (hry z campu, nějaký výlet...) a v úterý se s nimi budeme moci jet rozloučit do Prahy.

Spojení a komunikace přímo na campu
V oblasti, ve které budeme, není příliš dobrý signál. Pokud se budete potřebovat domluvit s někým, kdo na campu bude, nejspíš se mu nedovoláte. Můžete psát e-mail na ecpisek@elimpisek.cz, nebo v případě naléhavosti volat přímo do střediska na číslo 382 298 122.

Toť prozatím vše, v případě jakýchkoli dotazů či problémů pište, volejte na uvedené kontakty a těšíme se na shledání na campu! :)